Moje kresby | Moderní princ (bez předlohy)

2. září 2018 v 14:05 | Lucy Villain |  Moje tvorba

Ačkoliv mě kreslení hrozně baví, jen málokdy se pouštím do něčeho bez předlohy - a když už kreslím z hlavy, pak je to spíše "reálnější" portrét (nebo alespoň pokus o něj, ale zatím to moc nevycházelo - hlavně proto, že moc neumím stínovat a pořád se to ještě učím). Nedávno jsem se ale rozhodla celkem radikálně změnit svůj styl a vzešla z toho tato postava - nejen, že jsem nikdy předtím nekreslila *celou* figuru (vždy jen hlavu), navíc jsem většinou kreslila holky. Bylo třeba trochu nastudovat mužské svaly, ale s výsledkem jsem hodně spokojená - podle mě asi nejlepší kresba, kterou jsem kdy bez předlohy nakreslila (a pravděpodobně i s předlohou, věřte mi - jsem amatér).

To, že jsem začátečník lze poznat i podle času kresby. Původní náčrt mi trval asi 2 hodiny - pak jsem si ho naskenovala do počítače a v programu Paint Tool SAI se postarala o zbytek, to mi dohromady trvalo asi přes 5 a půl hodiny. Ale jak říkám, ten čas mi za to stál a jsem na sebe celkem hrdá - jak za výdrž, tak za výsledek :)

Určitě budu ráda za všechny rady a názory - stále jsem na začátku a mám toho hodně co zlepšovat. Jsou zde mezi vámi nějací umělci? Jak byste ohodnotili své kreslení - jste začátečníci nebo spíše pokročilí? :)
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Nikys Nikys | Web | 3. září 2018 v 21:29 | Reagovat

Jde vidět, že se zlepsujes :)) a cela postava namísto obličeje je příjemná změna :) ja hrozně chci zase zacit malovat. Ve sklepě mam stojan, tak ho musim vytáhnout :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama