Praha s Katie | Fotky a zážitky

12. září 2018 v 9:30 | Lucy Villain |  Deník

Od středy 5. do neděle 9. září jsme trávily s Katie (blog ZDE) v Praze - jednalo se o dlouho plánovaný společný výlet, který byl zároveň pro mě i opožděným dárkem k narozkám (za což mimochodem ještě jednou moc děkuji)♥

Odjezd z Brna byl přesně ve 12 hodin a už v 16:00 jsme se ubytovávaly v krásném bytečku v Praze, část Olšany (konkrétně Residence Garden Towers). Od zastávky tramvaje, která byla jen kousek od bytového komplexu, byl i úžasný výhled na Žižkovskou věž - viz foto v celém článku :)

Mimochodem, první tři fotky v c.č. jsou focené mobilem, takže pardon za horší kvalitu, zbytek je už foťákem (včetně úvodní fotky)

***
Tady už přímo naše ubytování ↓↓ (měly jsme ho i včetně vlastní kuchyně)


První den jsme sice už nevytáhly paty z baráku, ale dalšího dne - tedy ve čtvrtek jsme měly večer naplánováno divadlo. Dopoledne jsme si zašly nakoupit a po obědě jsme vyrazily do nehtového studia, kde si Katie nechala udělat gelové nehty; pak jsme se vrátily, nachystaly se a k večeru vyrazily do divadla Viola.

Zde naše finální looky před divadlem (aneb #ladíme):


Šly jsme na hru s názvem Stará dáma vaří jed, kde hráli jen tři herci (Honza Zadražil, Lilian Malkina, Naďa Konvalinková) a během přestavení různě měnili své role - hra byla úžasná a hodně jsem si ji užila! :D A protože je Honza Kaččin oblíbený herec a po vystoupeních si s ním ještě většinou chodí povídat, tak jsme i tentokrát počkaly než vyjde ze zákulisí (a musím podotknout, že je Honza hrozně v pohodě a je to mega gentleman, takoví jako on se jen tak dnes už nevidí)♥ Mimochodem, kdo ho nezná z divadel, možná ho znáte ze seriálu Specialisté jako kapitána Jaroslava Čermáka :)

***

Pátek jsme strávily v aqua palace Praha (odkud jsem si kromě bezva zážitků odnesla i pěknou modřinu ehm) a v sobotu jsme si to zamířily přímo do města... naší první zastávkou byl Vyšehrad a nezapomněly jsme zdokumentovat ani cestu :)
Tady už přímo bazilika sv. Petra a Pavla (ani se na fotku nevešla celá):
A nechybělo ani focení s překrásným výhledem za zády...
(díky Katie za super fotečky)
Cestou zpátky ještě jeden pohled na Žižkovský vysílač ↓↓


Nakonec jsme si ještě trochu prošly město a skončily v Palladiu - poté jsme se už vrátily zpět :)
(zde ještě fotečka Prašné brány)


***

V neděli v 10 hodin jsme už musely Garden Towers opustit, takže jsme si zavezly zavazadla na Florenc, a pak jsme se vydaly opět do města...


A protože jsem ještě nikdy nebyla v Hamleys, byla to jasná zastávka!♥
Stejně jako bylo samozřejmostí se vyfotit se všemi superhrdiny, protože prostě Marvel fangirl FOREVER <3


A nakonec klasická fotka s medvídkama...


***

Z Prahy jsme odjížděly v 16:00 a rozloučily se zpátky v Brně, kam jsme dorazily o půl 7... na závěr chci ještě jednou poděkovat Katie za skvělý dárek a krásně strávené dny - na jejím blogu by se také měl ke konci týdne objevit článek ohledně Prahy, kde bude mít zase své fotky, takže určitě mrkněte!

Hádám, že většina z vás už někdy v Praze byla, ale jak se vám tam líbilo? Co máte na Praze nejraději a co naopak rádi nemáte? Dejte vědět do komentářů, prozatím se mějte krásně a užijte si svůj den! :)
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama