Moje tvorba

Moje fotky | Západ slunce

11. února 2018 v 16:02 | Lucy Villain

Po dlouhé době jsem vzala do ruky foťák a rozhodla jsem se v pátek nafotit západ slunce... v celém článku naleznete hned několik dalších fotek, na které jsem upřímně celkem hrdá :)♥ Prosím, nekopírovat.

***

Čarodějova lítost | Povídka do talentové soutěže

10. listopadu 2017 v 13:53 | Lucy Villain

Ahojte všichni!

Jaký každý rok se i nyní konala na naší škole talentová soutěž - nejen literární, ale pro všechny možné umělecké směry, od zpěvu až po focení (přesto, že každý směr byl hodnocen zvlášť). A stejně jako předchozí roky jsem se i letos rozhodla přispět svojí troškou do mlýna, doufajíc, že tentokrát už konečně dostanu alespoň to čestné ohodnocení, když už bych se neumístila (zatím se mi to ani jednou nepovedlo - nevýhoda toho, když je obchodka spojená s knihovnickou školou).

Čarodějova lítost vznikla z jednoho z mých starých nápadů, pracovní název knihy byl: Plameny zkázy. Neměla jsem napsanou ani celou první kapitolu a děj jsem v hlavě měla nastíněn taky jen velmi stručně, a tak jsem se rozhodla překopat celé Proroctví (úvodní báseň, původně měla jen pár řádků a rýmy byly strašně nepřirozené) a vymyslet krátkou scénu, která by (pokud by se skutečně jednalo o knihu) mohla být někde v poslední třetině. Každopádně, je to už pár týdnů, co jsem tuto povídku napsala, ale rozhodla jsem se ji zveřejnit až po výsledcích soutěže, abych mohla rovnou sdělit, jak jsem dopadla - a vzhledem k tomu, že vyhodnocení bylo dnes, tak vám hrdě oznamuji, že jsem se umístila na druhém místě! Ani nevíte, jak moc šťastná teď jsem, alespoň ten poslední rok na škole se mi povedlo vecpat se na stupeň vítězů... :D

Ale teď už dost zdržování a vzhůru k samotné povídce v celém článku!

***

Moje fotky | Procházka lesem

29. září 2017 v 11:32 | Lucy Villain

Zdravím všechny!
Včera jsme se s kamarádkou vydaly do lesa na takovou "menší" procházku (menší je v uvozovkách proto, že jsme se ztratily a nějakým záhadným způsobem skončily ve vedlejší vesnici) a zde vám přináším několik fotek, které se mi povedlo ukořistit. Krom přírody zde naleznete i portréty kamarádky nebo mě. Fotky si můžete prohlédnout v celém článku... :)

***

Moje fotky | Chorvatsko 2017

3. července 2017 v 22:26 | Lucy Villain

Zdravím všechny!
Školní zájezd do Chorvatska (16. - 25. června) uběhl jako voda, ani jsem se nenadála a už jsou tady prázdniny... opět se zpožděním se k vám vracím s nějakými fotkami, nakonec jsem fotila hlavně mobilem (ačkoliv jsem s sebou měla i foťák), ale troufám si říct, že kvalita není zas tak špatná. :) Fotky naleznete v celém článku. ;)

***

Moje fotky | Lodí u Pálavy

16. června 2017 v 13:03 | Lucy Villain

Zdravím všechny!

Minulou sobotu jsem zažila plavbu lodí na jezeře u Pálavy... zde vám přináším pár fotek. :) - Ráno sice pršelo a bylo zataženo, ale naštěstí se později vyjasnilo. ^^

Dneska odjíždím do Chorvatska, proto nějakou dobu nebudou vycházet články (jsme tam až do příští neděle) - původně jsem si chtěla připravit ještě nějaký článek, který by vyšel v průběhu toho příštího týdne, ale nakonec jsem to nestihla... nicméně očekávejte poté spoustu fotek a zážitků! Pokud to tam nějak přežiju, jedeme totiž se školou a co víc, musíme si tam vařit sami, takže snad nedostanu otravu jídlem. :D

Ale konec zdržování, v celém článku se podívejte na fotky, které se mi podařilo ukořistit!

***

Moje fotky | Letadlem nad Brnem

5. června 2017 v 17:24 | Lucy Villain

Zdravím všechny!
Tento článek plánuju už přes dva týdny, ale vzhledem k tomu, že můj hlavní PC musel jít do servisu a já můžu teď využívat jen náhradní ntb, tak jsem se k tomu dříve nedostala (zvlášť, když jsem tam měla všechny své fotky, vč. těch z letu letadlem... naštěstí jsem je předtím posílala mamce, takže jsem měla jejich zálohu). Upřímně, jak se ten let blížil, byla jsem stále víc nervózní a vůbec se mi tam nechtělo... bála jsem se, že spadneme. :D Naštěstí jsme to všichni přežili ve zdraví (a nakonec to nebylo zas tak špatné, i když ironie, že v ten jediný den, kdy se letělo, bylo zamračeno, zatímco ostatní dny pořád svítilo slunko :D... Mnou pořízené fotky si můžete prohlédnout v celém článku. :)

***
 
 

Reklama