O mně

Mých TOP 8 padouchů

5. října 2017 v 13:27 | Lucy Villain
Zdravím všechny!♥

Jak už jste si někteří možná všimli, mé autorské jméno tady (jakožto i na několika dalších soc. sítích) je Lucy Villain. Proč? Rozhodně ne z toho důvodu, že bych byla nějaký skrytý ďábel, který by po nocích terorizoval město. :D Ne, je to proto, že téměř v každé knížce, v každém filmu nebo seriálu, na který se začnu dívat, se jako první zamiluju do záporáka... nebo si ho jednoduše oblíbím dříve, než hl. hrdinu.

Samozřejmě, neplatí to o každém typu záporáka. Když dám příklad, Voldemort není můj typ. Corypheus není můj typ. Sauron není můj typ. A ne, nejde o to, že by ten padouch musel být pohledný, ale... ok, špatný příklad, radši se posuneme dál. :D Pointa zůstává, že u záporáků jde o to, jak dobře je napsán jejich charakter. Chtějí jednoduše zničit celý svět? Bez důvodu, jen kvůli vlastní moci? Ne, děkuji.

Upřímně, ani nevím, jak bych definovala svůj "typ" padoucha... většinou mi stačí smysl pro humor, dobře napsaná minulost (důvod proč dělá to, co dělá) a když dám stranou ten vzhled, tak samozřejmě nezapomenutelné hlášky... a špetka dobra. Každý v sobě nějaké to dobro má a když záporák projeví trochu soucitu či snad dokonce lásky? Oooo ano, prosím!

Ale tento článek není o mé lásce k padouchům. Je o seznamu mých 8 nejoblíbenějších (mělo jich být 10, ale přesáhla jsem maximální délku článku, ehm... :D). Tak se tedy na to vrhneme, ano? Rozklikněte si celý článek a vzhůru do čtení! :)

Upozornění: obsahuje SPOILERY (vyzrazení děje), proto prosím pokračujte jen na vlastní nebezpečí! - Pokud si nechcete nic závažného vyspoilerovat, stačí si v části "o postavě" přečíst vždy pouze první odstavec. :)

*****
 
 

Reklama